Інструкції Сілденафіл, Тадалафіл, Варденафіл, Аванафіл, Дапоксетин

На нашому сайті ми прагнемо надати вам детальні та зрозумілі інструкції щодо використання дженериків таких популярних лікарських засобів, як Сілденафіл, Тадалафіл, Варденафіл, Аванафіл та Дапоксетин. Ці препарати широко застосовуються для лікування еректильної дисфункції та інших сексуальних розладів у чоловіків. Нижче ви знайдете короткий огляд кожного препарату та основні рекомендації щодо їх використання.

Сілденафіл

Сілденафіл, широко відомий під торговою назвою Віагра, є одним з найпопулярніших препаратів для лікування еректильної дисфункції. Рекомендована доза становить 50 мг приймати за годину до сексуальної активності. Максимальна рекомендована частота прийому - не більше одного разу на день.

Тадалафіл

Тадалафіл, відомий також під назвою Сіаліс, вирізняється тривалістю дії, що може тривати до 36 годин. Рекомендована початкова доза становить 10 мг перед очікуваною сексуальною активністю, без врахування регулярності статевого життя.

Варденафіл

Варденафіл, відомий як Левітра, швидко діє, зазвичай протягом 25-60 хвилин, і має рекомендовану початкову дозу 10 мг. Його необхідно приймати за 25-60 хвилин до сексуальної активності.

Аванафіл

Аванафіл, який продавався під торговою маркою Стендра, має швидку дію, з часом настання ефекту вже через 15 хвилин після прийому. Рекомендована доза становить 100 мг.

Дапоксетин

Дапоксетин застосовується для лікування передчасної еякуляції. Рекомендована початкова доза становить 30 мг, яку потрібно приймати за 1-3 години до сексуальної активності.

Загальні рекомендації інструкції

  • Не перевищуйте рекомендовану дозу без консультації з лікарем.
  • Препарати слід приймати тільки за потребою та не частіше, ніж один раз на день.
  • Зверніть увагу на можливі побічні ефекти та взаємодію з іншими лікарськими засобами.
  • Зберігайте всі лікарські засоби у безпечному місці, недоступному для дітей.
Ми сподіваємося, що ця інформація допоможе вам краще зрозуміти, як використовувати ці препарати для досягнення найкращих результатів. Важливо пам'ятати, що перед початком будь-якого лікування слід проконсультуватися з лікарем.