Сіалис VIDALISTA 10

Тадалафіл Цитрат 10 мг

Сіаліс VIDALISTA 10 Тадалафіл 10 мг
Ціна:
Кіл-сть таблеток Ціна за таблетку Загалом
10 27 грн 270 грн
20 26 грн 520 грн
30 25 грн 750 грн
50 23 грн 1150 грн
100 21 грн 2100 грн
Характеристики:
Виробник Centurion Laboratories
Діюча речовина Тадалафіл Цитрат
Дозування 10 мг
Термін придатності До 2025 року
Прийом За 1 г. до акту
Час дії До 36 годин
Добова доза 20 мг
Сумісність із алкоголем У невеликих кількостях
Опис препарату

Сіаліс VIDALISTA 10 інструкція застосування

VIDALISTA 10, виготовлений відомим індійським виробником Centurion Laboratories, є ефективним дженериком популярного препарату Сіаліс. Цей препарат використовується для лікування порушень ерекції у чоловіків, і його активний інгредієнт – Тадалафіл 10 мг – забезпечує тривалу та стабільну ерекцію.

Перед початком прийому VIDALISTA 10 рекомендується проконсультуватися з лікарем. Це дозволить визначити відповідність препарату індивідуальним медичним потребам та уникнути можливих побічних ефектів. Відаліста 10 мг є ефективним рішенням для чоловіків, які шукають надійний та економічний спосіб поліпшити свою сексуальну функцію.

Особливості та переваги VIDALISTA 10

Таблетки VIDALISTA 10 відрізняються своєю ефективністю та доступною ціною. Як дженерик оригінального Сіалісу, вони містять той же активний інгредієнт – Тадалафіл, але пропонуються за значно нижчою ціною. Це робить VIDALISTA 10 доступним для широкого кола споживачів, які шукають надійного засобу для лікування проблем з ерекцією.

Механізм дії

Тадалафіл у складі VIDALISTA 10 сприяє розширенню кровоносних судин у статевих органах, покращуючи кровотік і тим самим підтримуючи ерекцію. Ефект від препарату зазвичай настає протягом 30 хвилин після прийому і може тривати до 36 годин, забезпечуючи чоловікам гнучкість у плануванні сексуальної активності.

Інструкції щодо вживання VIDALISTA 10

Рекомендується приймати одну таблетку VIDALISTA 10 за 30-60 хвилин до запланованої сексуальної активності. Важливо не перевищувати рекомендовану дозу і уникати частого вживання, оскільки це може призвести до небажаних побічних ефектів.

Відгуки користувачів та ефективність

Багато користувачів відзначають високу ефективність VIDALISTA 10 у покращенні ерекції та сексуальної витривалості. Відгуки зазвичай підкреслюють мінімальні побічні ефекти та задоволення від довготривалого ефекту препарату.

Цінова політика та доступність

Ціна на VIDALISTA 10 є однією з його головних переваг. Вона значно нижча в порівнянні з оригінальним Сіалісом, роблячи препарат доступнішим для більшості споживачів. Однак, ціни можуть варіюватися залежно від аптеки та регіону.

Де придбати VIDALISTA 10

Препарат VIDALISTA 10 можна придбати у багатьох аптеках або замовити онлайн. Важливо купувати у перевірених джерелах, щоб уникнути підробок і забезпечити високу якість продукту.

Інші різновиди цього препарату: